Přátelé, po květnovém Zámeckém food festu, kde jsme měli letos opět stánek, mám zbylo ještě několik kartonů vín. Na tuto akci jsme vybírali vína letní, hravá, lehce pitelná. Protože nemáme klimatizované prostory a v našem skládku vína přes léto nevydrží, budeme rádi,...

číst více